KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 15836066
nr 1583 6066
Pasteller
2 st, Oidentifierad konstnär. Motiv från Paris. Signerad, 28x28 cm, yttermått inklusive ram: 45x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:44:49
100 kr
150 kr